>

instalacja kamer Lubań w firmie, sklepie, domu - Alarmy, kamery, inteligentny dom, kontrola dostępu, teleinformatyka, systemy p.poż, nagłoścnienie, oddymianie, systemy pryzywowe, monitoring

Logo Firmy ALERT
Przejdź do treści
USŁUGI > Kamery
System kamer Bcs Lubań
Profesjonalna instalacja kamer Lubań

Proponujemy telewizję przemysłową CCTV  

Nowoczesna telewizja przemysłowa zapewnia doskonałej jakości obraz z wieloma szczegółami oraz możliwość śledzenia tego, co dzieje się w obiekcie w czasie realnym, bez opóźnień.
Jeżeli chcą Państwo, aby montaż telewizji przemysłowej połączył najlepszą jakość technologii przesyłu i odbioru danych z rozsądnymi kosztami, polecamy systemy CCTV w technologii CVI.
To prawdziwa rewolucja na rynku telewizji przemysłowych – rozwiązanie łączące najlepsze zalety monitoringu analogowego i IP.

W naszej ofercie znaleźć można kompletny zestaw urządzeń i akcesoriów umożliwiających montaż telewizji przemysłowej w technologii HD CVI. System zagwarantuje: lepszą jakość obrazu przy instalacji nawet na standardowym kablu skrętkowym, transmisję sygnału w jakości HD nawet na odległość 500 m oraz przesył obrazu w czasie rzeczywistym – tak, by obserwować to, co dzieje się w chronionym budynku w danej chwili, bez kilkusekundowych opóźnień.
Ta nowoczesna telewizja przemysłowa wprowadza zupełnie nowy wymiar technologii analogowej.

Oferujemy zarówno kamery analogowe CVI jak i cyfrowe, które zapewniają profesjonalną rejestrację obrazu, specjalistyczne rejestratory, obiekty CCTV, jak również wszelkie akcesoria instalacyjne. Jeżeli potrzebują Państwo gotowego do działania kompletu urządzeń i akcesoriów – polecamy nasze zestawy CVI i IP.Standard  Dahua HDCVI 3.0 jest w pełni kompatybilny z innymi systemami o wysokiej  rozdzielczości, takimi jak Ultra HD i 4K. Obsługuje także inteligentne  funkcje typowe dla systemów IP.
– Ogólnoświatowa akceptacja standardu Dahua HDCVI jest dowodem na spełnienie wymagań przemysłowych – powiedział Liquan Fu, dyrektor Zhejiang Dahua Technology Co.  – Biorąc pod uwagę niemal dwieście milionów analogowych systemów  wizyjnych zainstalowanych na całym świecie, oczekujemy, że HDCVI 3.0  będzie miał duży wpływ na rozwój wizyjnych systemów dozorowych przez  kolejne lata.
Pełna kompatybilność
System Dahua HDCVI  3.0 bezproblemowo integruje się z pięcioma popularnymi platformami  przemysłowymi – HDCVI, AHD, TVI, IP oraz klasycznymi systemami  analogowymi. Ponadto HDCVI jest w stanie pobierać dane wejściowe z  systemów IP. Rejestratory DVR z opcją HDCVI 3.0 mogą służyć jako punkty  dostępowe w przypadku integracji z zewnętrznymi czujkami podczerwieni,  czujkami dymu oraz innego typu czujkami, by stworzyć jeszcze  skuteczniejsze zabezpieczenia.
Ultra HD
Standard Dahua  HDCVI 3.0 stwarza możliwość rozbudowy istniejących systemów wizyjnych, w  których wykorzystywane są kable koncentryczne, do poziomu  funkcjonalnego systemów o wysokiej rozdzielczości. HDCVI 3.0 jest też  pierwszą techniką transmisji, która umożliwia przekazywanie obrazów o  rozdzielczości 4 Mpix przez kable koncentryczne. Ponadto oferowane są  kamery Dahua Starlight przeznaczone do pracy w nocy, które przy  rozdzielczości 2 Mpix mają czułość 0,008 lx i dynamikę 120 dB.  Zastosowanie kompresji H.265 pozwala na zmniejszenie szerokości pasma o  50%.
Inteligentne funkcje
System Dahua HDCVI 3.0 oferuje  liczne inteligentne funkcje, w tym rozpoznawanie twarzy, zliczanie osób,  tworzenie map cieplnych, śledzenie obiektów, możliwość inteligentnej  adaptacji obserwowanej sceny. Inne ważne funkcje to wykrywanie  wtargnięcia na chroniony obszar i przekroczenia wirtualnej linii,  detekcja porzuconych przedmiotów lub zniknięcia obiektów, wykrywanie  zmiany całej obserwowanej sceny. Dostępne są także funkcje usprawniające  pracę kamer we mgle oraz funkcje alarmowe umożliwiające wykrywanie  nieprawidłowego zasilania.
Prostota
Systemy  HDCVI 3.0 są równie łatwe do zainstalowania jak dawne systemy  analogowe, gdyż kamery łączą się z rejestratorem DVR przez kabel  koncentryczny. Są też tanie i łatwe do zaprojektowania. Sygnały wizyjne  są transmitowane na duże odległości bez opóźnień, zaś kabel  koncentryczny jest wykorzystywany do zasilania kamer.
W systemach  HDCVI 3.0 odległość, na jaką może być transmitowany sygnał wizyjny, jest  porównywalna z odległością uzyskiwaną w innych systemach analogowych.  Dystans ten może być zwiększony do 1200 metrów, gdy użyje się kabla typu  75-5, który odznacza się małym tłumieniem sygnałów wizyjnych.
Systemy  HDCVI 3.0 nie tylko umożliwiają transmisję obrazów o wysokiej  rozdzielczości na duże odległości. Zapewniają także brak opóźnienia  podczas transmisji, co ułatwia obsługę systemów dozorowych w czasie  rzeczywistym, gdyż nie jest potrzebna duża moc obliczeniowa do kompresji  obrazów. Wszystko to sprawia, że uzyskiwany jest znakomity efekt, a  ruchomy obraz ma bardzo wysoką jakość.


Zapewniamy również fachowe doradztwo techniczne, które umożliwi skompletowanie odpowiedniego sprzętu do monitorowania, dopasowanego do specyfiki obiektów. By uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!


Jesteś zainteresowny ofertą

zadzwoń


tel 606986035
Mini Kamera kopułkowa Dahua IPC-HDW4631C-A 6MP POE IP
cena 390 zł
Wróć do spisu treści